Kupię dziewicę , nawet dwie :-)

Kupię dziewicę , nawet dwie :-)

Postprzez maniek-bor » 27 Mar 2012, 08:46

Kupię dziewice , a nawet dwie ;-) ale nie na jeden raz bo to żadna przyjemność. Dostaniesz 2-2,5 tys i potem tyle samo, co miesiąc za dalsze "r*****e" ;-). Z dziewicą to żadna przyjemność , a dopiero potem może być. Tylko jakiś dewiant się podnieca defloracją i mało kto, to kupi -wierzcie mi dziewczyny- i pójdzie na taki układ- jest nadpodaż dziewic, w stosunku do ceny - ekonomia się kłania . Full serwis bez anali ;-)- ja też daję wiele to od siebie. Sam jestem dziewicą tylko męską. Tyle lat czekałem na miłość- 12 lat - i co ?, i g****o. Baby tylko się kasą interesują , a jak se biorą kogoś to musi być ładny , królewicz, bogaty, i robić za nią wszystko itd. a potem biorą se jakiegoś zjeba pod wpływem emocji, se tatuują farmazony typu " Follow your heart" , zamiast "Boże kopsnij rozumu !!!. I są inne do nas mężczyzn i nie te światy jesteśmy niestety- Wenus i Mars :lol: . Ale wy macie tą cipę, bez której my nie możemy żyć i myślimy o niej co chwila, taka natura :-(.

Ja 194 cm po 30tce . wysportowany, piekielnie inteligentny, czasem chamowaty ( lubię poprzeklinać ale tylko w stresie nie za dużo ;-) nie ma obaw o wasze ego ;-)) życie biznesmena jest stresujące a brak cixxx jeszce bardziej to potęguje.... :-( Piszcie dzierlatki. :-) Kabriolet gratis, jak masz prawko, do dyspozycji :-)

Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
maniek-bor
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 Mar 2012, 10:00
Miejscowość: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Re: Kupię dziewicę , nawet dwie :-) Wiktoria

Postprzez NieDoZdobyciaxD » 09 Kwi 2012, 00:37

Hej :) tak naprawdę nigdy nie zastanawiałam sie nat sprzedaniem dziewictwa bo to śmieszne ...wgl. nie wchodze na takie strony le jakos mi sie nudziło i trafiłam na twoje ogłosznie co prawda rosmieszyłes mnie wydajesz mi sie fajnym facetem z poczuciem humoru wiec zdecydowałam se napisac :) może popiszemy na emailu ? moge liczyć na jakies Twoje zdjęcie ?
NieDoZdobyciaxD
 
Posty: 2
Rejestracja: 09 Kwi 2012, 00:27
Miejscowość: Wadowice
Województwo: małopolskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Re: Kupię dziewicę , nawet dwie :-)

Postprzez olcia1121 » 21 Kwi 2012, 15:14

jestem zainteresowana, napiszesz do mnie maila? poznamy się bliżej.
olcia1121
 
Posty: 6
Rejestracja: 05 Sie 2011, 16:45
Miejscowość: Gdańsk
Województwo: pomorskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Re: Kupię dziewicę , nawet dwie :-)

Postprzez maniek-bor » 28 Kwi 2012, 17:16

Cały czas aktualne aż nie znajdę dziewicy !! Podnoszę stawkę do 4 tys za miesiąc !!!
maniek-bor
 
Posty: 2
Rejestracja: 26 Mar 2012, 10:00
Miejscowość: Szczecin
Województwo: zachodniopomorskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Re: Kupię dziewicę , nawet dwie :-)

Postprzez basiunia48266 » 25 Maj 2012, 13:21

Hej jestem zainteresowana twoją ofertą. Jeśli to nadal aktualne napisz do mnie. Pozdrawiam
basiunia48266
 
Posty: 1
Rejestracja: 25 Maj 2012, 13:15
Miejscowość: Kraków
Województwo: małopolskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL


Wróć do Kupie dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości

cron