Jak wyżej. Sprzedam.

Jak wyżej. Sprzedam.

Postprzez catwoman » 29 Lis 2013, 05:27

Załóżmy, że mam na imię Alicja.

Jestem 20-letnią studentką prawa, nieważne z jakiego miasta (nie mam problemu z przemieszczaniem się po kraju).

Jestem wysoką (175cm) długowłosą i długonogą blondynką. Moje włosy sięgają pasa. Nie jestem ani gruba, ani chuda. Uważam, że mam doskonałą figurę: wąską talię, duży tyłek i spore cycki. Klepsydra, zatem ten typ kobiecej sylwetki, który przez lata cieszył się największą popularnością. Jeśli, do zwizualizowania sobie mojej osoby, ktoś potrzebuje również znajomości wagi, to podaję ją tutaj: ważę 65kg. Mam duże uda, ale uważam, że są bardzo seksowne. Jestem w pełni zadowolona ze swojego wyglądu, od 3 lat pracuję jako hostessa na konferencjach, targach i bankietach. Jeśli chodzi o twarz, to jest ona prawdopodobnie najbardziej atrakcyjnym elementem mojej osoby. Zawsze się uśmiecham, posiadam typowo słowiańskie kości policzkowe, kiedy się śmieję robią mi się "pucki", które podobno dodają wiele uroku. Mam niebieskie oczy i nieskazitelną cerę.

Studiuję stacjonarnie, można się zatem domyślić, że jestem osobą ambitną, zdolną i inteligentną. Mam wiele zainteresowań, latam po świecie tanimi liniami i zwiedzam miasta korzystając z couchsurfingu. Kocham się uczyć, łatwo przyswajam wiedzę i mam pamięć absolutną. Jestem wszechstronnie uzdolniona, kiedyś chciałam zostać lekarzem, decyzję zmieniłam w ostatniej chwili i obecnie studiuję prawo, na którym jestem bardzo szczęśliwa ;) Dużo czytam, ostatnio staram się oglądać stare filmy, aby poznać klasykę kina.

Jestem typem osoby, która zawsze radzi sobie sama ze wszystkim. Lubię mieć pieniądze, ale zawsze musiałam zdobywać je samodzielnie. Nie boję się wyzwań, mam wiele marzeń do spełnienia. Moją cechą charakterystyczną jest duża ilość energii i pomysłów. Skusisz się?;>

Jeśli chodzi o kontakty seksualne, to podczas moich związków z mężczyznami zdarzało mi się naruszać pewne strefy intymne, nigdy jednak nie uprawiałam seksu - żaden członek nie znalazł się w mojej pochwie.

Ewentualny nabywca, mojego dziewictwa musi być młody (do 40 roku życia) i zdrowy (wymagam badań lekarskich). Musi być również wyższy ode mnie i niegruby ( otyli ludzie mnie obrzydzają, przykro mi ). Oczywiście preferuję mężczyzn przystojnych, ale wystarczy mi, aby nie był brzydki [PS jeśli dzieci płaczą na widok Twojej twarzy, oznacza to, że JESTEŚ BRZYDKI]. Seks tylko z zabezpieczeniem (jestem za młoda na dzieci).

Oczekuję pełnej dyskrecji, którą sama także zapewniam.

Nie wysyłam zdjęć, mogę się spotkać w miejscu publicznym, żeby dowieść, że nie jestem oszustką. Nie kupuj kota w worku, nie opłaca się ;)

Czytając mój opis, prawdopodobnie odkryłeś, że wysoko się oceniam. Jeśli marzy Ci się noc ze mną, musisz liczyć się z kosztami rzędu dziesiątek tysięcy. Nie podaję konkretnej ceny, jestem ciekawa, ile możesz mi zaproponować.

PS Pamiętajcie - ignorantia iuris nocet, a ja je znam. Czy Wy również? UMOWA TO UMOWA (just sayin').

Można się ze mną skontaktować jedynie w sposób mailowy (bardzo cenię swoją prywatność).

Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem - przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
catwoman
 
Posty: 1
Rejestracja: 29 Lis 2013, 04:36
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron