Co ja tu sprzedaję hmm... aha, no tak dziewictwo

Co ja tu sprzedaję hmm... aha, no tak dziewictwo

Postprzez sthborrowedsthblue » 21 Paź 2013, 21:03

Witam.
Jestem Maria, mam 22 lata, mieszkam w najlepszym mieście na świecie- Pyrlandii i jak pewnie większość tutaj ogłaszających się- studiuję.

Dlaczego chcę sprzedać dziewictwo? W skrócie- dla kasy. Nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że będę się z kimś pieprz*ć za kasę, no ale wielu rzeczy w swoim życiu nie przewidziałam. Jako nastolatka zawsze wyobrażałam sobie, że ten wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny "pierwszy raz" odbędę ze swoim chłopakiem- z kimś, w kim będę zakochana po uszy i świata poza nim widzieć nie będę. Później, już jako 18-latka odpuściłam sobie, przestałam wierzyć w miłość (i słusznie) i chciałam to zrobić z kimś kogo dobrze znam, z jakimś dobrym kumplem, przyjacielem, a gdy w wieku 20 lat i to sobie wybiłam z głowy chciałam po prostu przeżyć swój pierwszy raz z kumplem, byle przystojnym. I to się nie udało... W końcu doszłam do wniosku, że najlepiej będzie to zrobić z jakimś prawie obcym kolesiem, którego znam ledwie tydzień, a potem go porzucić, co by na niego nie patrzeć potem. No i właśnie.... skoro i tak nie znajdę miłości mego życia i mam zamiar zrobić to z jakimś kolesiem, to dlaczego by i na tym nie zarobić? (tak, Polak potrafi). I tak znalazłam się na tym portalu.

Dobra, teraz przejdźmy do konkretów.
O mnie:
wygląd:165cm, 47 kg, cycki małe- rozmiar A, najlepszy tyłek na świecie (nie żartuję!), przeciętna twarz, ruda suka o porcelanowej cerze z zielonymi oczami
cechy charakteru: inteligentna, w miarę rozważna, uparta, dążąca do celu, z poczuciem humoru, bezpośrednia
hobby: taniec na rurze, koty, kino, książki (jestem molem)
dodatkowe atuty: szczepienie przeciw hpv (niedawno ostatnia 3 seria)
jeśli wymagane mogę iść do ginekologa o poświadczenie o moim dziewictwie

Moje wymagania:
Wygląd: jak to często tutaj piszą: od "nie przystojny, ale nie brzydki" do przystojny, dobrze by było gdyby ubrany w garniak (to zawsze dodaje 10 pkt do "przystojności"), ty pierwszy przesyłasz fotografię
Zdrowie: tuż przed wykonujemy Ci pakiet badań na np. HIV, HCV, kiła itp itd
Cechy charakteru, etc.: inteligentny, kulturalny, dosłownie mówiący ( na sex mówimy sex, a nie np. pukanko i inne żenujące terminy)

Zainteresowany?

Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
sthborrowedsthblue
 
Posty: 1
Rejestracja: 21 Paź 2013, 20:23
Miejscowość: Poznań
Województwo: wielkopolskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron