Piękna modelka, sprzeda cnotę, 20 lat.

Piękna modelka, sprzeda cnotę, 20 lat.

Postprzez Klaudia.Modelka » 13 Cze 2013, 17:06

Witam. Zacznę od samego początku. Mam na imię Klaudia, 20 lat. Pochodzę z Katowic. Jestem modelką.
Nacodzień zajmuję się właśnie modelingiem. Niedawno ukończyłam 4 letnie technikum i zdałam matury.
Jestem osobą z natury sympatyczną, wesołą i żywą, pełną energii, ciekawą świata.
Lubię podróże, poznawanie nowych rzeczy i nowych ludzi. Wychowałam się w bardzo katolickiej,
religijnej rodzinie stąd też nadal jestem jeszcze dziewicą. Powód dla którego postanawiam to zrobić
i na co potrzebuję pieniędzy wolę na razie zachować dla siebie, dotyczy on spraw rodzinnych.
Jeśli będziesz chciał wiedzieć opowiem wszystko na spotkaniu, nie chcę rozpisywać się o tym tutaj.
Co do mojego wyglądu mam 170cm wzrostu, długie nogi, wymiary 90-60-90 ciemne włosy długością
sięgające obecnie końca pleców. Jeśli zainteresowała Cię moja oferta
napisz mi swoją propozycję dotyczącą kwoty jaką możesz mi zaoferować. Możliwy dalszy stały układ.

SPOTKANIE W JAK NAJBLIŻSZYM TERMINIE MILE WIDZIANE, ZALEŻY MI NA CZASIE.


Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
Klaudia.Modelka
 
Posty: 1
Rejestracja: 13 Cze 2013, 17:03
Miejscowość: Katowice
Województwo: śląskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości

cron