Sprzedam dziewictwo, stolica, ciemnooka brunetka

Sprzedam dziewictwo, stolica, ciemnooka brunetka

Postprzez Fatina » 14 Kwi 2013, 13:54

Witaj, jeśli szukasz naprawdę atrakcyjnej, młodej i zgrabnej dziewicy o egzotycznej urodzie księżniczki - przeczytaj do końca :)
Dzięki moim bałkańskim przodkom, jestem obdarzona dużymi, zmysłowymi, czarnymi oczami i długimi, ciemnymi włosami oraz karmelową karnacją... Moje filigranowe ciałko bardzo potrzebuje mężczyzny, któremu dam naprawdę wiele czułości... ;) Jestem kompletnie niedoświadczona, więc będę chłonąć Twoją wiedzę i obiecuję być bardzo pojętna... ;) Liczę, że obudzisz we mnie głodnego kociaka, łasego na pieszczoty i dobrą zabawę... :) Mam bogatą wyobraźnię, nie będziesz się nudził, zagram każdą wybraną przez Ciebie rolę... W zamian liczę na Twoją hojność i mile spędzony razem czas.
Mam 167 cm wzrostu, jestem bardzo szczupła, mój biust to duże B, zadbana.
Jeśli jesteś zainteresowany :arrow: napisz na mój adres e-mail, wraz z krótkim opisem, swoimi oczekiwaniami i proponowaną kwotą, na pewno odpowiem :)
Zapraszam też panów chętnych na stały układ.


Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
Fatina
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 Kwi 2013, 13:39
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości

cron