23 letnia dziewica dla eleganckiego mężczyzny.

23 letnia dziewica dla eleganckiego mężczyzny.

Postprzez kwiat.slonca » 09 Gru 2012, 23:55

Panowie,

Jestem 23 letnią dziewicą. Mieszkam w Warszawie. Brunetka, mam dlugie falowane włosy i brązowe oczy. Mam 164 cm wzrostu i ważę 60 kg. Jako że do tej pory mi się nie spieszyło ze straceniem dziewictwa, nadal nie czuję wielkiego nacisku w tym kierunku więc szukam wyjątkowego mężczyzny. Wyjątkowy to dla mnie - elegancki, wykształcony, na poziomie, spełniający się zawodowo i przede wszystki zadbany (panom z nadwagą dziękuję). Sama jestem osobą ambitną, z planami na przyszłość, realizuję się w życiu i spełniam swoje marzenia.
Czy tylko na jeden raz? Pewnie jeżeli się sobie spodobamy i spełnimy swoje oczekiwania względem siebie, to dłuższa relacja wchodzi w grę, ale bez presji.
Jeżeli będziesz zainteresowany, napisz swoje oczekiwania i jaką kwotę jesteś w stanie zapłacić. Chcę tylko nadmienić, że potencjał fizyczny w połączeniu z intelektualnym to kosztowna inwestycja, dlatego oczekuję tylko konkretnych propozycji od konkretnych mężczyzn.


Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
kwiat.slonca
 
Posty: 1
Rejestracja: 09 Gru 2012, 23:23
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości

cron