Piękna dziewica 23 lata, Kraków

Piękna dziewica 23 lata, Kraków

Postprzez pannaL » 08 Gru 2012, 17:04

Mam 23 lata i jestem bardzo atrakcyjną kobietą, mam ciekawą osobowość i przekorny charakter. Sprzedam dziewictwo chętnemu z Krakowa lub okolic. Nie zgadzam się na żadne wyjazdy zamiejscowe. Zainteresowanym wyślę zdjęcia (nie wysyłam nagich zdjęć).
Oczekuje od Pana odpowiedniego podejścia, wyrozumiałości i delikatności. Chciałabym załatwić sprawę w miarę szybko, gdyż niestety zmusiła mnie do tego sytuacja materialna. Nie robię tego jednak tylko dla pieniędzy, uważam, że to o niebo lepszy sposób utraty dziewictwa niż po pijaku w dyskotece ;)

Już zamieszczałam raz ogłoszenie i niestety nie udało się spotkać z nikim konkretnym (odwoływanie w ostatniej chwili itp.) dlatego proszę o propozycje od dojrzałych i zdecydowanych Panów.
Więcej informacji i szczegóły na maila.
Proszę o maile w których podacie swój wiek i propozycję finansową, zależy mi też na wymianie zdjęć.



Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
pannaL
 
Posty: 1
Rejestracja: 08 Gru 2012, 16:53
Miejscowość: Kraków
Województwo: małopolskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron