SEXY FANTAZYJNA DZIEWICZA BLONDI MOŻE BYĆ TWA,CHCESZ?SPRAWDŹ

SEXY FANTAZYJNA DZIEWICZA BLONDI MOŻE BYĆ TWA,CHCESZ?SPRAWDŹ

Postprzez sexykotka » 14 Wrz 2012, 23:20

Sexowna, gorąca, atrakcyjna, zgrabna kusząca młoda blondynka odda swój cenny skarb dziewiczy mężczyźnie z klasą. Ze względu, iz dziewictwo to wartość i wyróżnienie intereuje mnie co najmniej 65 tyś zł, odezwij się, a uwierzysz, że jestem tyle, a nawet więcej warta. Nie trać naszego czasu i jeśli Cię nie stać, nie pisz. Nie szukam tu znajomych, zabawy, popisywalności. Podchodzę poważnie i oczekuje szacunki i powagi także od Ciebie, mój Drogi. Po prostu nie wszyscy dla wszystkich! Przemyśl czy mogę być dla Ciebie;>?!

Me usta namiętne, me piersi ponętne, me ciało zmysłowe oczaruje Ciebie. Pokuszę słowem, pouwodzę czułością i wilgocią;)Ciągle niewinna, w 100% dziewicza i super oryginalna niewiasta.

Z rozkoszą spełnią Twoje erotyczne zachcianki i fantazje. Ma natura uległa, chętnie pospełniam Twe najbardziej skryte marzenia;) Może właśnie zostanę Twoja suczką;>? Chcesz poznać oryginalną i bystrą niewiaste? Poznać mnie lepiej;>? Odezwij się:) Pokuszę, pouwodzę:) Skusisz się;>?



Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
sexykotka
 
Posty: 1
Rejestracja: 14 Wrz 2012, 19:31
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Sprzedam dziewictwo ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości

cron