STAŁY UKŁAD, WARSZAWA

STAŁY UKŁAD, WARSZAWA

Postprzez Julietta_G » 11 Paź 2012, 23:34

Trochę o mnie: 20-letnia dziewica, rude włosy, niebieskie oczy, wysoka (177 cm), o kobiecych kształtach (kobiecych nie równa się rubensowskich, w moim przypadku to 66 kg, wymiary ok. 90-70-100, czyli ani puszysta, ani modelka). Uroda to rzecz względna, więc nie zamierzam pisać, że jestem ładna. Co do charakteru, raczej konkretna, zależnie od sytuacji nieśmiała lub pewna siebie, trochę lekkomyślna, czasem dziecinna, czasem nad wyraz dojrzała. Zdecydowanie kulturalna i taktowna.

Co do wymagań: przede wszystkim zależy mi na dyskrecji, szacunku, zaufaniu i całej reszcie czynników, które uczynią taki układ satysfakcjonującym. Kwestie finansowe do omówienia.

Proszę o PRZEMYŚLANE ze zdjęciem od konkretnych mężczyzn.


Kontakt przez :
Ikonkę prywatnej Wiadomości z literkami PW znajduje się po prawej, pod nickiem ogłoszeniodawcy, przy moim ogłoszeniu
lub ikonkę kopertki Email, znajdującą się w tym samym miejscu
Julietta_G
 
Posty: 1
Rejestracja: 11 Paź 2012, 23:29
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Re: STAŁY UKŁAD, WARSZAWA

Postprzez Mondibondi » 24 Lis 2012, 19:13

Hej Julietta:)
Byłbym zaiteresowany spotkaniem. Proszę o kontakt.
31 letni kawaler szukam stałego związku i ważne jest dla mnie by związać się z wartościową, kulturalną dziewczyną. Uroda rzecz względna jak wspomniałaś, wieć ;) dodam tylko, ze mam stabilną sytuację finansową i dobry zawód.
Cekam na kontakt od Ciebie
Tymczasem pozdrawiam ciepło :roll:
Mondibondi
 
Posty: 1
Rejestracja: 24 Lis 2012, 19:04
Miejscowość: Warszawa
Województwo: mazowieckie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL


Wróć do Ona poszukuje Sponosora

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości

cron