spotkamy sie? :)

spotkamy sie? :)

Postprzez mlody_zach-pom » 19 Gru 2012, 10:13

Jestem wysokim blondynem przed 30. Nie należę do najprzystojniejszych facetów to prawda, ale nie jestem też brzydki, obleśny, łysiejący czy coś w tym rodzaju. Jeśli już trafiłaś na tą stronkę, chciałbym zaprosić Cię, abyśmy wspólnie przeżyli Twój pierwszy raz. Możemy umówić się w hotelu lub podobnym miejscu. Zapewniam dyskrecję i higienę. Mogę zadbać też o transport, i wolałbym, abyś była z woj. zachodniopomorskiego lub najbliższych okolic. Nie zaoferuję Ci astronomicznej kwoty (max 2-3tyś). Nie mam natomiast nic przeciwko temu, abyśmy przed Twym pierwszym razem spotkali się i porozmawaili w neutralnym miejscu. W naszym pierwszym zbliżeniu widziałbym początek jakiejś znajomości: albo dłuższego układu z korzyścią finansową dla Ciebie, albo nawet relacji znacznie poważniejszej, która zmieni życie Twoje i moje. Z tego właśnie tytułu ciężko mi formułować jakiekolwiek wymagania codo Twej osoby. Na pewno nie życzę sobie, abyś była puszysta choć w minimalnym stopniu, gdyż pociągają mnie kobiety/dziewczęta szczupłe. Bardzo cenię też sobie naturalność urody i siłę charakteru. Jestem człowiekiem bez nałogów, i tego samego oczekuję od Ciebie. Nie będzie mi przeszkadzać też spora różnica wieku między nami, ale tylko wtedy, gdy będziesz ode mnie młodsza. I to chyba tyle.

Kontakt ze mną będzie najwygodniejszy i najszybszy na maila: grzesiek-000@wp.pl
mlody_zach-pom
 
Posty: 2
Rejestracja: 17 Gru 2012, 12:01
Miejscowość: zach-pom
Województwo: zachodniopomorskie
WWW: WWW.SPRZEDAMDZIEWICTWO.PL

Wróć do Zaopiekuje się dziewicą ogłoszenia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

cron